Sviečky

Sviečky
Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Mini čakrová sviečka Biela

Očista, nový začiatok, poďakovaniekeď si želáme sa očistiť, pomáha pri bolestiach hlavy a starostiach, keď chceme do nášho života pozvať anjelské a iné ochranné sily alebo im za ich pomoc poďakovať. Vhodná sviečka pri pôste. Pomáha uvolniť slzy a vyplakať sa. Pre nový začiatok.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 6,5cm.Doba horenia je cca 20 hodín.Bez vône.Vyrobené: ČR..

3,29€ Bez DPH: 3,29€

Mini čakrová sviečka Červená

Rozprúdi radosť a veselosť.rodinná oslava, narodeniny, spoločenská udalosť, oslava založenia, pre posilnenie a privolanie životnej a fyzickej sily, uzemnenia, zakorenenia na novom mieste, alebo kolektívu, detskej oslavy, podpora v obdobiach životných skúšok, pre posilnenie a utvrdenie kamarátstva, vzťahov, kolektívu. Pre podporu ženstva. Pre podporenie a privolanie energie pre vaše telo, život, vzťahy, projekty a sny. Táto sviečka pomáha vdýchnuť život, oživiť a energetizovať.Červená farba aktivuje a rozprúdi energiu v prvej základnej čakre. Ak je táto čakra zablokovaná, človek má málo telesnej aj duševnej sily. Harmonická základná čakra prináša vitalitu, silu, spokojnosť.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 6,5 cm.Doba horenia je cca 20hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

3,29€ Bez DPH: 3,29€

Mini čakrová sviečka Dúhová

Rozšírenie obzorov.pre potešenie zmyslov, pri zoznamovaní s čakrami, pokiaľ sa chcete na nejaký problém, vzťah alebo na svet pozrieť z viacerých úrovní. Veľkolepá oslava.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 6,5cm.Doba horenia je cca 20 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

3,29€ Bez DPH: 3,29€

Mini čakrová sviečka Fialová

Liečenie a transformáciapomáha pozvať do nášho života transformujúcu a hlboko liečivú energiu pre dušu i telo. Je veľmi vhodná v období kríz a veľkých životných zmien. Keď neviete v živote akým smerom sa vydať a necítite zmysel života. Keď vás bolí hlava, máte príliš veľa vážných starostí. Pri úmrtí blízkeho, pomáha zmierniť žiaľ a dodatočne sa rozlúčiť. Táto sviečka je výborná, keď je toho proste už na vás veľa a vy si to prajete zmeniť,  alebo keď si prajete rásť a vyvíjať sa.Fialová farba harmonizuje korunnú čakru, ktorá sa nachádza na temene hlavy. Je sídlom dokonalosti v človeku. Korunná čakra umožňuje prijímanie kozmickej energie. Uvoľňuje všetky blokády. vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 6,5 cm.Doba horenia je cca 20vhodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

3,29€ Bez DPH: 3,29€

Mini čakrová sviečka Kráľovská modrá

Meditácia a zamysleniepomáha nám hľadať skutočný zmysel nášho života, životné poslanie. Posilňuje meditáciu, pomáha nám kontaktovať sa s našim vnútorným svetom a vnútornými hodnotami, vnímať potreby svojej duše. Výborná pre cviky s očami a meditáciu pre choré, alebo unavené oči.Indigová farba harmonizuje Tretie oko - čakru, ktorá sa nachádza medzi očami, kúsok nad koreňom nosa. Je sídlom vyšších duchovných síl, intelektu a intuície. Ak je táto čakra blokovaná, objavuje sa prízemné zmýšľanie, odmietanie duchovných a mystických oblastí života. vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 6,5 cm.Doba horenia je cca 20 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

3,29€ Bez DPH: 3,29€

Mini čakrová sviečka Modrá

Mier a ochrana.prináša a navodzuje atmosféru mieru a ochrany, tíši spory a nedorozumenia, uľahčuje komunikáciu. Pomáha naslúchaniu vnútorného hlasu a intuícii.Svetlo modrá farba harmonizuje krčnú čakru. Krčná čakra je komunikačným centrom. ovplyvňuje komunikačné schopnosti, vyjadrovanie, inšpiráciu. Jej disharmónia sa prejavuje problémami s komunikáciou. vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 6,5 cm.Doba horenia je cca 20hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

3,29€ Bez DPH: 3,29€

Mini čakrová sviečka Oranžová

Pre dobrú náladu a iskru k tomu.pre navodenie spontánnej, hravej, uvoľnenej atmosféry. Pri stretnutiach s vytúženým partnerom a pre ich privolanie. Pre posilnenie inštinktov, príťažlivosti, polarity, ale tiež tvorivosti a nadšenia.Oranžová  farba aktivuje a rozprúdi energiu v sakrálnej čakre. Táto čakra je sídlom, emócií, tvorivej sily a sexuálnej energie. Ovplyvňuje medziľudské vzťahy. Jej blokácia sa prejavuje citovým chladom, potlačovaním emócií, hrubosťou.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 6,5 cm.Doba horenia je cca 20 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

3,29€ Bez DPH: 3,29€

Mini čakrová sviečka Zelená

Stretnutie s vlastným srdcomvýborná podpora pri rozhodovaní, pomôže nám dostať sa do vlastného stredu, uvedomiť si naše skutočné potreby a vykonať rozhodnutia zo srdca. Pomáha nám presunúť pozornosť do srdca a žiť pravdivejšie. Pomáha pri nedostatku priestoru a prírody. Uvoľnenie, relaxácia. Priťahuje peniaze pre naše skutočné potreby a potreby nášho srdca.Zelená farba harmonizuje srdečnú čakru. Srdečná čakra zjednocuje pomocou lásky. Ak je zablokovaná, prejavuje sa to ľahkou psychickou zraniteľnosťou. V srdcovej čakre sa spájajú všetky energetické centrá. vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 6,5 cm.Doba horenia je cca 20 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

3,29€ Bez DPH: 3,29€

Mini čakrová sviečka Žltá

Sústredenie, sebavedomie a vytrvalosťPre posilnenie oblasti brucha, vôle a schopnosti dosiahnuť to, po čom túžime. Presvetlenie života. Pomáha nám sa zviditeľniť a manifestovať naše priania a plány. Zaháňa zimné depresie a smútok a prináša slnko a sladkosť. Tiež je vhodná na oslavu „žatvy“ a víťazstva. Pomáha sústredeniu pri štúdiu.Žltá  farba aktivuje a rozprúdi energiu v solar plexus čakre. Táto čakra je sídlom, osobnosti, vôle, Umožňuje prijímanie slnečnej energie a vitality.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 6,5 cm.Doba horenia je cca 20hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

3,29€ Bez DPH: 3,29€

Veľká čakrová sviečka Biela

Očista, nový začiatok, poďakovaniekeď si želáme sa očistiť, pomáha pri bolestiach hlavy a starostiach, keď chceme do nášho života pozvať anjelské a iné ochranné sily alebo im za ich pomoc poďakovať. Vhodná sviečka pri pôste. Pomáha uvolniť slzy a vyplakať sa. Pre nový začiatok.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 21cm.Doba horenia je 100 hodín.Bez vône.Vyrobené: ČR..

7,49€ Bez DPH: 7,49€

Veľká čakrová sviečka Červená

Rozprúdi radosť a veselosť.rodinná oslava, narodeniny, spoločenská udalosť, oslava založenia, pre posilnenie a privolanie životnej a fyzickej sily, uzemnenia, zakorenenia na novom mieste, alebo kolektívu, detskej oslavy, podpora v obdobiach životných skúšok, pre posilnenie a utvrdenie kamarátstva, vzťahov, kolektívu. Pre podporu ženstva. Pre podporenie a privolanie energie pre vaše telo, život, vzťahy, projekty a sny. Táto sviečka pomáha vdýchnuť život, oživiť a energetizovať.Červená farba aktivuje a rozprúďuje energiu v prvej základnej čakre. Ak je táto čakra zablokovaná, človek má málo telesnej aj duševnej sily. Harmonická základná čakra prináša vitalitu, silu, spokojnosť.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 21cm.Doba horenia je 100 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

7,49€ Bez DPH: 7,49€

Veľká čakrová sviečka Dúhová

Rozšírenie obzorov.pre potešenie zmyslov, pri zoznamovaní s čakrami, pokiaľ sa chcete na nejaký problém, vzťah alebo na svet pozrieť z viacerých úrovní. Veľkolepá oslava.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 21cm.Doba horenia je 100 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR ..

9,29€ Bez DPH: 9,29€

Veľká čakrová sviečka Fialová

Liečenie a transformáciapomáha pozvať do nášho života transformujúcu a hlboko liečivú energiu pre dušu i telo. Je veľmi vhodná v období kríz a veľkých životných zmien. Keď neviete v živote akým smerom sa vydať a necítite zmysel života. Keď vás bolí hlava, máte príliš veľa vážných starostí. Pri úmrtí blízkeho, pomáha zmierniť žiaľ a dodatočne sa rozlúčiť. Táto sviečka je výborná, keď je toho proste už na vás veľa a vy si to prajete zmeniť,  alebo keď si prajete rásť a vyvíjať sa.Fialová farba harmonizuje korunnú čakru, ktorá sa nachádza na temene hlavy. Je sídlom dokonalosti v človeku. Korunná čakra umožňuje prijímanie kozmickej energie. Uvoľňuje všetky blokády. vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 21cm.Doba horenia je 100 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

7,49€ Bez DPH: 7,49€

Veľká čakrová sviečka Kráľovská modrá

Meditácia a zamysleniepomáha nám hľadať skutočný zmysel nášho života, životné poslanie. Posilňuje meditáciu, pomáha nám kontaktovať sa s našim vnútorným svetom a vnútornými hodnotami, vnímať potreby svojej duše. Výborná pre cviky s očami a meditáciu pre choré, alebo unavené oči.Indigová farba harmonizuje Tretie oko - čakru, ktorá sa nachádza medzi očami, kúsok nad koreňom nosa. Je sídlom vyšších duchovných síl, intelektu a intuície. Ak je táto čakra blokovaná, objavuje sa prízemné zmýšľanie, odmietanie duchovných a mystických oblastí života. vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 21cm.Doba horenia je 100 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

7,49€ Bez DPH: 7,49€

Veľká čakrová sviečka Modrá

Mier a ochrana.prináša a navodzuje atmosféru mieru a ochrany, tíši spory a nedorozumenia, uľahčuje komunikáciu. Pomáha naslúchaniu vnútorného hlasu a intuícii.Svetlo modrá farba harmonizuje krčnú čakru. Krčná čakra je komunikačným centrom. ovplyvňuje komunikačné schopnosti, vyjadrovanie, inšpiráciu. Jej disharmónia sa prejavuje problémami s komunikáciou. vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 21cm.Doba horenia je 100 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

7,49€ Bez DPH: 7,49€

Veľká čakrová sviečka Oranžová

Pre dobrú náladu a iskru k tomu.pre navodenie spontánnej, hravej, uvoľnenej atmosféry. Pri stretnutiach s vytúženým partnerom a pre ich privolanie. Pre posilnenie inštinktov, príťažlivosti, polarity, ale tiež tvorivosti a nadšenia.Oranžová  farba aktivuje a rozprúďuje energiu v sakrálnej čakre. Táto čakra je sídlom, emócií, tvorivej sily a sexuálnej energie. Ovplyvňuje medziľudské vzťahy. Jej blokácia sa prejavuje citovým chladom, potlačovaním emócií, hrubosťou.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 21cm.Doba horenia je 100 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

7,49€ Bez DPH: 7,49€

Veľká čakrová sviečka Zelená

Stretnutie s vlastným srdcomvýborná podpora pri rozhodovaní, pomôže nám dostať sa do vlastného stredu, uvedomiť si naše skutočné potreby a vykonať rozhodnutia zo srdca. Pomáha nám presunúť pozornosť do srdca a žiť pravdivejšie. Pomáha pri nedostatku priestoru a prírody. Uvoľnenie, relaxácia. Priťahuje peniaze pre naše skutočné potreby a potreby nášho srdca.Zelená farba harmonizuje srdečnú čakru. Srdečná čakra zjednocuje pomocou lásky. Ak je zablokovaná, prejavuje sa to ľahkou psychickou zraniteľnosťou. V srdcovej čakre sa spájajú všetky energetické centrá. vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 21cm.Doba horenia je 100 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

7,49€ Bez DPH: 7,49€

Veľká čakrová sviečka Žltá

Sústredenie, sebavedomie a vytrvalosťPre posilnenie oblasti brucha, vôle a schopnosti dosiahnuť to, po čom túžime. Presvetlenie života. Pomáha nám sa zviditeľniť a manifestovať naše priania a plány. Zaháňa zimné depresie a smútok a prináša slnko a sladkosť. Tiež je vhodná na oslavu „žatvy“ a víťazstva. Pomáha sústredeniu pri štúdiu.Žltá  farba aktivuje a rozprúdi energiu v solar plexus čakre. Táto čakra je sídlom, osobnosti, vôle, Umožňuje prijímanie slnečnej energie a vitality.vyrobená z 100% prírodného palmového vosku z Fair Trade produkcieknôt neobsahuje olovonezávadné farbivá bez rozpúšťadiel a toxických látok, schválené FDAbez škodlivých výparovnetestované na zvieratáchK zapáleniu použite krbovú zápalku alebo špajdľu. Výška sviečky je 21cm.Doba horenia je 100 hodín.Bez vône.Vyrobené: v ČR..

7,49€ Bez DPH: 7,49€