Ecodenta

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Čierna bieliaca zubná pasta 100ml

Zubná pasta prírodného pôvodu, ktorá má síce čiernu farbu, ale napriek tomu pôsobí svojim bieliacim účinkom na nežiaducu pigmentáciu zubov.Zubná pasta čiernej farby s výťažkom Teavigo a s čiernym uhlím. Čierne uhlie má bieliaci účinok. Teavigo je aktívna látka zeleného čaju, ktorá zabraňuje vzniku zubného plaku a má jemný antibakteriálny účinok.Použitie: Zuby a priľahlé partie ďasní čistite aspoň dvakrát denne.Zloženie: Glycerín*, Aqua*, Hydrated Silica*, Sorbitol*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aróma, Epigallocatechin Gallate*, Xanthan Gum*, Mint Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin,  ci 77266 (Carbon Black), ci 77499. * 93% zložiek má Ecocert certifikáciu alebo je prírodného pôvoduObjem: 100mlVyrobené: v Litve..

5,59€ Bez DPH: 5,59€

Detská zubná pasta s vôňou lesných jahôd 75ml

Zubná pasta, ktorá jemne čistí detské zúbky, chráni ich pred kazivosťou a posilňuje ich zubnú sklovinu. Bez obsahu parabénov.Detská zubná pasta s vôňou lesných jahôd a extraktom z mrkvy a kalidentom, ktorý je prírodným zdrojom vápnika. Pasta neobsahuje ostré abrazívne častice, jemne čistí zúbky a chráni ich pred mikroprasklinkami.Použitie: Zuby a priľahlé partie ďasien čistiť aspoň dvakrát denne. Pre deti do 6 rokov sa aplikuje zubná pasta vo veľkosti hrášku. Pozor, aby dieťa zubná pastu nezhltlo.Zloženie: Aqua*, Glycerin*, Hydrated Silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Cellulose Gum*, Aroma, Daucus Carota Sativa (Carrot) Extract*, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Saccharin, Cl 16255. * 97% zložiek má ECOCERT certifikáciu alebo je prírodného pôvodu bez cukrubez parabénovbez abrazívnych častícbez fluoriduObjem: 75mlVyrobené: v Litve..

4,85€ Bez DPH: 4,85€

Zubná pasta s trojitým účinkom 100ml

Zubná pasta na prírodnej báze s obsahom propolisu, ktorý uľavuje citlivým ďasnám a pôsobí ako prevencia paradentózy a predchádza vzniku zubného plaku.Súčasťou zloženia tejto zubnej pasty sú látky, ktoré sú dôležité pri účinnej starostlivosti o problematické časti dutiny ústnej. Biely íľ pomáha obnoviť minerálne látky zubnej skloviny. Propolis minimalizuje krvácanie ďasien a znižuje citlivosť, je vhodný ako prevencia paradentózy. Predná zložka Teavigo zabraňuje tvorbe zubného plaku a dodáva dlhodobý pocit čistoty. Testované odontológmi, ocenené Litovskou akadémiou vied pre zdravie.Použitie: Zuby a priľahlé partie ďasien čistiť aspoň dvakrát denne.Zloženie:Hydrated silica*, Glycerín*, Sorbitol*, Bentonite*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Titanium Dioxide (Cl 77891), Epigallocatechin Gallate*, Propolis*, Alcohol*, Xanthan Gum*, Aroma, Mentha Arvensisi Leaf (Mint) Oil*, Limonene, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.* 97% zložiek má Ecocert certifikáciu alebo je prírodného pôvoduVyrobené: v Litve..

5,59€ Bez DPH: 5,59€

Zubná pasta s vôňou škorice proti zubnému kazu 100ml

Zubná pasta s extraktom z rozmarínu, ktorá vám zaistí svieži dych na dlhú dobu...pasta pomáha udržiavať zdravú mikroflóru ústnej dutiny.Účinná zubná pasta s výťažkom aktívnej látky zeleného čaju Teavigo, ktorý má jemné antibakteriálne účinky a ničí tak baktérie, ktoré vyvolávajú tvorbu kazu. Zabraňuje tvorbe plaku a udržuje zdravú mikroflóru ústnej dutiny.V jej zložení je tiež extrakt rozmarínu, ktorý zaisťuje svieži dych.Použitie: Zuby a priľahlé partie ďasien čistiť aspoň dvakrát denne.Ak používate prípravky, ktoré obsahujú fluorid, tak odporúčame prekonzultovať so svojím stomatológom alebo lekárom. Hmotnostný podiel fluoridu sodného je 0,14% (1447 ppm F).Zloženie: Glycerin*, Aqua*, Hydrated silica*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Titanium Dioxide, Xanthan Gum*, Epigallocatechin Gallate*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*, Cellulose gum*, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Cinnamal, Limonene.Objem: 100mlVyrobené: v Litve..

5,59€ Bez DPH: 5,59€