BIOSALUTE - Widget
 • Domov
 • Nákupný košík
 • +421 948 136 868
 • zdraviezpasaze@gmail.com
 • Čaj Olivový list a stredomorské bylinky, porciovaný BIO 28,8 g

  Čaj Olivový list a stredomorské bylinky, porciovaný BIO 28,8 g
  Výrobca: Sonnentor
  Model: Sonnentor
  Dostupnosť: Skladom
  Cena: 2.79€
  Množstvo:  
     - alebo -   

  Čaj z olivových listov s chuťou stredomorských byliniek a silou olivovníka.

  Čaj je vyrobený z nefermentovaných olivových listov, vďaka čomu takmer všetky cenné látky zostanú zachované. Svojou trávnatou chuťou pripomína zelený čaj Sencha, neobsahuje ale kofeín, takže je skvelou alternatívou k zelenému čaju. Už sv. Hildegarda z Bingenu rada používala olivové listy.

  Olivový list a stredomorské bylinky rozsvietia vašu šálku jasne zelenou farbou so žltkastými odtieňmi.  Vonia ľahko bylinkami s jemným citrónovým tónom. Stredomorské bylinky a trávnatá chuť olivových listov tvoria skutočne harmonickú kompozíciu.

  Zloženie: olivový list bio 44%, bylinky 26% (citrónová materina dúška bio, grécky horský čaj bio, rozmarín bio, tymián bio), lipa kvet bio, zelený ovos bio

  Návod na prípravu: čajové vrecko na šálku (cca 250 ml), prelejte horúcou vodou (80°C) a nechajte 3 min. lúhovať. Po dlhšej dobe lúhovania sa zvyšuje trpkosť čaju.
  Skladovať v suchu a chlade.

  Olivové listy, oleuropein a zdravie:

  Čaj z listov olivovníka sa používa v oblasti Stredomoria pri liečbe rôznych ochorení. Olivové listy obsahujú oleuropein, ktorý ako silný antioxidant chráni telo pred voľnými radikálmi.

  Výrobca:  Sonnentor

  Hmotnosť: 28,8g

  Biosalute © 2014. Všetky práva vyhradené.